لگد روباه

روباه مکار بالاخره کار خودش را کرد خیلی جالبه دوستان بعد دیدار به ظاهر دوستانه و مثبت آقای روحانی و دیوید کامرون اتفاقات مهمی رخ داد که خالی از لطف اقای حقوق دان هم نبود اقای کامرون تو سخنرانی خودش در مجمع سازمان ملل ایران رو حامی تروریست خوند و میگفت :من پیش تر با پرزیدنت روحانی دیدار کردم... ما اختلافات جدی داریم. حمایت ایران از سازمان‌های تروریستی، برنامه اتمی این کشور و نحوه رفتار با مردم خودش، جملگی باید تغییر کند.

http://www.up-cnc88.ir/uploads/1411812466841.jpg

این حرف های تحقیر آمیر و احمقانه ی یک نخست وزیر بریتانیایی نسبت به کشور با عزت ایران و در پاسخ به خنده های بسیار ارزان مسئولان کشورمان بود آقای کامرون حتی صبر نکرد یخ دیدار دو جانبه شکسته شود البته این تنها عمل احمقانه و توهین بار ایشون نبود از طرز نشستن توهین آمیز ایشون در مقابل آقای روحانی و رعایت نکردن عرف دیپلماتیک هم سوپرایز دیگری بود برای آقای روحانی .نخست‌وزیر انگلیس بعد از دیدار با روحانی همان کاری را کرد که اوباما پس از تماس تلفنی با روحانی انجام داد. باراک اوباما سال گذشته و پس از اولین تماس تلفنی با روحانی و در حالی که رئیس‌جمهور ایران هنوز در هواپیما بود با عجله در نشستی خبری اعلام کرد تقاضای این تماس تلفنی از سوی ایران مطرح شده بود.

http://www.up-cnc88.ir/uploads/1411812466912.jpg

حرف های آقا کامرون باز هم نیت استکباری غرب نسبت به ایران را ثابت کرد و نشان داد سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران در قبال انگلیس از ابتدای انقلاب تاکنون درست، مدبرانه و عاقلانه بوده است.

اما نکته ی بسیار جالت و قابل تامل اینه که : در جریان اظهارات توهین‌آمیز کامرون علیه ملت و دولت ایران،، سکوت حسن روحانی، رئیس‌جمهور کشورمان نسبت به اظهارات مداخله‌جویانه کامرون در سخنرانی در صحن سازمان ملل هستش البته انتظار میرفت دولتی که راه حل همه چیز رو سازش بدونه عاقبت همین میشه کارش.

شهید همت خیلی زیبا میگفت:متنفر بودم و هستم از انسان های سازشکار و بی تفاوت.

/ 0 نظر / 17 بازدید