زنده کردن مهره های سوخته ...

چند وقته یه چند کلمه با رئیس جمهور محترم کشورم حرف داشتم که موقعیتش پیش نمی اومد باهاشون مطرح کنم که به امید خدا الان دیگه فرصتش رو داریم که بگیم!

برای من یه سوال پیش اومده اونم اینکه آیا دیدار اعضای دولت از جمله رئیس جمهور محترم با مهره های سوخته ی فتنه 88 جز اعتدال به حساب میاد ؟؟ چند وقت پیش هر از گاهی میشنیدیم که دولت مردان زمزمه هایی مبنی بر اینکه باید فتنه گران رفع حصر بشن و بخشیده بشن و ... میزدن !

حتی شاهد بودیم رئیس جمهور محترم از مثال "حر " نیز استفاده میکرد برای توجیح و گذشت از اعمال فتنه گران ...!

اما حرف من اینه آقای روحانی "حر" شعور توبه رو داشت ، از اسب پیاده شد چکمه هاشو به گردنش انداخت ، بر زانو راه آمد و خدمت حضرت اباعبدالله (ع) طلب عفو کرد ، و در مسیر حضرت تا آخرین قطره خون جنگید!

http://www.up-cnc88.ir/uploads/1416491039651.jpg 

اما فتنه گران چطور؟ با اینکه همه ی مدارک خائن بودن آنها را ثابت میکرد ... با اینکه میدانستن چطور آشوب به پا میکردند و کشور رو به چالش میکشیدن، با اینکه معلوم شد چه کسانی پشت سر این افراد هستند ...!

حتی یک عذر خواهی ساده از ملت ایران نکردند ... هنوز هم فکر میکنند عملشان درست بوده ، خیلیا میگن به اونا اصلا اجازه داده نمیشه حرف بزنن و از خودشون دفاع کنند. پس چطوریاست که حرفا و نظراتشون تو سایتای مثل کلمه و خودنویس پخش میشه ؟؟؟

پس مطمئنن حمایت از فتنه گران و دادن القاب حر به آنها جریان خاصی رو پیش میبره ...

پ.ن :جناب روحانی آیا زنده کردن مهره های سوخته ی فتنه ی اسرائیلی انگلیسی سال 88 معنای اعتدال است؟؟؟

/ 0 نظر / 17 بازدید